ZÁŘÍ 2019                                         

Dny označené červenou barvou jsou již obsazené.

Dny označené zelenou barvou jsou pouze rezervované.

Po Út St Čt Pa So Ne
            1
2 3 4 5   6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

PROSINEC 2019                                         

Dny označené červenou barvou jsou již obsazené.

Dny označené zelenou barvou jsou pouze rezervované.

Po Út St Čt Pa So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 2 6 27 28 2 9
30 31          

 

LEDEN 2020                                         

Dny označené červenou barvou jsou již obsazené.

Dny označené zelenou barvou jsou pouze rezervované.

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3   4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

ÚNOR 2020                                         

Dny označené červenou barvou jsou již obsazené.

Dny označené zelenou barvou jsou pouze rezervované.

Po Út St Čt Pa So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 2 3
24 25 26 27 2 8 29  
             

 

BŘEZEN 2020                                         

Dny označené červenou barvou jsou již obsazené.

Dny označené zelenou barvou jsou pouze rezervované.

Po Út St Čt Pa So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 

 

Termín jarních prázdnin Okres, obvod
3. 2. - 9. 2. 2020 Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem
10. 2. - 16. 2. 2020 Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí
17. 2. - 23. 2. 2020 Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo
24. 2. - 1. 3. 2020 Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov
2. 3. - 8. 3. 2020 Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
9. 3. - 15. 3. 2020 Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou